Co je to Masticha Active? Pack pro Vaše zažívání a imunitu

Co je to Masticha Active? Pack (balíček 2 mastichových kapslí) pro Vaše zažívání a imunitu. Jedná se o přírodní doplněk stravy. Nejkvalitnější chioská masticha je doplněna inulinem a vitamínem D. Tento doplněk stravy se postará o Vaše zažívání a podpoří Váš imunitní systém. Představme si ho nyní blíže.

Masticha Active Pack

Masticha Active Pack nabízí 320 kapslí obsahující mastichu. Balení (pack) obsahuje: jednu dózu Masticha+ Prebiotic a jednu dózu Masticha+ Vitamin D3.

Co je to Masticha Active? Pack pro Vaše zažívání a imunitu

Masticha pro žaludek a zažívání

Výrobky Masticlife obsahují nejkvalitnější certifikovanou mastichu Chios, která je přírodním produktem ekologického zemědělství.

mastichový háj ostrova chios Co je to Masticha Active?

Co je to masticha?

Pryskyřice stromu řečík lentišek. Jedná se o čistě přírodní látku. Masticha se používá jako doplněk stravy, jako koření anebo jako žvýkačka (na posílení jawline). Podrobněji jsme o chioské mastiše psali zde. Masticha je již dlouhá staletí žvýkána pro lepší zažívání a v moderní době se užívá ve formě kapslí anebo prášku.

Nejkvalitnější chioská masticha je součástí doplňku stravy Masticha Active
Nejkvalitnější chioská masticha je součástí doplňku stravy Masticha Active

Inulin pro střeva

Další esenciální složkou je inulin.

Co je to inulin?

Inulin je typ rozpustného vlákniny, který se nachází v některých rostlinách. Je to polysacharid, který patří do skupiny fruktanů.

Hlavním zdrojem inulinu jsou kořeny a oddenky některých rostlin, jako jsou čekanka, artyčok, pórek, cibule, česnek a další. Inulin je odolný vůči enzymům trávicího systému, což znamená, že prochází střevy beze změny. Tímto způsobem slouží jako prebiotikum, které podporuje růst prospěšných bakterií ve střevní mikroflóře.

Pixabay

Masticha Active - zdroj inulinu

Vitamin D pro imunitu

Vitamin D má zásadní význam pro celkové zdraví a hraje klíčovou roli v několika biologických funkcích v těle. Je nezbytný pro správné vstřebávání vápníku a fosforu, které jsou nezbytné pro růst a udržování zdravých kostí a zubů.

Kromě toho ovlivňuje imunitní systém a může pomáhat v boji proti infekcím.
Vitamin D může ovlivňovat funkci a sílu svalů a nízká hladina tohoto vitaminu je spojována se zvýšeným rizikem svalových problémů.

Dále je vitamin D důležitý pro prevenci osteoporózy. Vitamin D může hrát roli i při regulaci nálady.
Vitamin D je možné získat přirozenou cestou prostřednictvím slunečního záření nebo potravin, jako jsou ryby, vaječné žloutky a mléčné výrobky, a také prostřednictvím doplňků stravy. Je však důležité zajistit, aby příjem vitaminu D odpovídal doporučeným hodnotám.

Jaké Déčko je v Masticha Active?

Jedná se o cholekalciferol. Cholekalciferol je zdrojem vitaminu D, který přispívá k normální funkci imunitního systému, vstřebávání/využití vápníku a fosforu a udržení normální hladiny vápníku v krvi. Dále také přispívá k udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

Co je to Masticha Active?

Masticha Active je balíček (pack) 2 doplňků stravy. Ty byly zvoleny tak, aby se doplňovaly v současném užívání. Jsou to:

  • Masticha+ Prebiotik: pro Váš žaludek a střeva
  • Masticha+ Vitamin D3: pro zažívání, prebiotický účinek ve střevech a navíc vitamín D pro imunitu a výše jmenované.

Před zahrnutím jakýchkoli doplňků stravy do Vašeho jídelníčku byste toto měli konzultovat se zdravotním odborníkem, zejména pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte léky.

Jak se užívá Mastichu Active?

Jedná se o čistě přírodní doplněk stravy. Uživejte Mastichu Active dle doporučení, které je uvedeno na obale výrobcem. Na co se používá masticha? Masticha se obvykle užívá kvůli zažívání a celému trávícímu traktu. Inulin prospívá jako prebiotikum ve Vašich střevech.

Co je to Masticha Active? Pack pro Vaše zažívání a imunitu

Dávkování Mastichy Active:

Kdy a jak užívat mastichu? Jak dlouho mastichu užívat? Masticha se užívá vždy na lačný žaludek. Ideálně nejméně 30 minut před jídlem. Délka užívání mastichy je závislá na potížích, kvůli kterým ji užíváte. Minimální doba užívání mastichy by měla být 1 měsíc.

Ráno:

  • 1 kapsle Masticha+ Prebiotic
  • 1 kapsle Masticha+ Vitamín D

Večer:

  • 1 kapsle Masticha+ Prebiotic
  • 1 kapsle Masticha+ Vitamín D