Masticha slevové kupóny

Slevové kódy

Podařilo se mi získat několik slevových kódů, díky nimž můžete mastichu získat levněji, tak doufám, že vám budou fungovat.

Masticha se slevou

Kupóny na mastichové kapsle a doplňky stravy

Dva e-shopy s mastichou

Slevové obchody tu mám pro oba velké mastichové shopy. Průběžně kódy aktualizuji, protože mají většinou omezenou platnost nebo počet použití.

Všechny uvedené kódy jsem vyzkoušel a fungují, nemohu ale garantovat, že zafungují i vám. Pokud budete mít s uplatněním slevových kódů problémy, napište mi a pokusím se získat nové.

Masticha Shopy


Slena na mastichu Masticlife Comfort

Sleva 15% je platná do konce září 2021. Jedná se potravinový doplněk, který nemá formu kapslí, ale prášku baleného v sáčcích pro přímé užití! Hlavní složka - originální Chios masticha - se samozřejmě nemění, ale způsob užití je jiný. Nemusíte polykat kapsle, ale pohodlně užijete prášek ze sáčku. Účinkuje v celém zažívacím systému: ústa, jícen, žaludek, střeva
  • 800 mg mastichy (!) v každém sáčku
  • masticha je doplněna extraktem z čekankového kořene - inulinem

Masticha Comfort slevový kód:

MLCOM15Z Po zadání výše uvedeného slevového kódu při odeslání objednávky dostanete 15% slevu na Masticlife Masticha Comfort ve variantách 1 balení i 4+1 balení zdarma.
Masticlife Masticha Comfort

5% sleva na všechno na shop.masticha.cz

Uvedený kód vám zlevní celý nákup na Masticha Shop o 5 %. Použití kódu by nemělo být nijak omezeno ani limitováno výší objednávky.

Pro získání slevy použijte na shop.masticha.cz tento kód:

A2YD

10% sleva na mastichové kapsle a doplňky stravy MasticLife

Pokud užíváte mastichu při refluxu jícnu nebo při léčbě helicobacter pylori, určitě oceníte slevu na Masticlife doplňky stravy. Slevu 10 % lze použít na všechno v kategorii mastichových doplňků stravy.

Pro získání slevy na mastichové kapsle a prášek použijte na masticlife.cz tento kód:

EZ8YTYVE5MBX

100% sleva na Helicobacter pylori test MasticLife

V obchodě MasticLife můžete získat test infekce helicobacter pylori zdarma. Podmínkou je nákup některého z produktů Masticlife a použití níže uvedeného kódu. Tato slevová akce je popsaná i přímo na webu Masticlife

HPTESTF