Masticha slevové kupóny

masticha kapsle

Slevové kódy

Podařilo se mi získat několik slevových kódů, díky nimž můžete mastichu získat levněji, tak doufám, že vám budou fungovat.

Masticha se slevou

Kupóny na mastichové kapsle a doplňky stravy.

Dva e-shopy s mastichou

Slevové obchody tu mám pro oba velké mastichové shopy. Průběžně kódy aktualizuji, protože mají většinou omezenou platnost nebo počet použití. Všechny uvedené kódy jsem vyzkoušel a fungují, nemohu ale garantovat, že zafungují i vám. Pokud budete mít s uplatněním slevových kódů problémy, napište mi a pokusím se získat nové.

Masticha Shopy


5% sleva na všechno na shop.masticha.cz

Uvedený kód vám zlevní celý nákup na Masticha Shop o 5 %. Použití kódu by nemělo být nijak omezeno ani limitováno výší objednávky. Pro získání slevy použijte na shop.masticha.cz tento kód:

A2YD

10% sleva na mastichové kapsle a doplňky stravy MasticLife

Pokud užíváte mastichu při refluxu jícnu nebo při léčbě helicobacter pylori, určitě oceníte slevu na Masticlife doplňky stravy. Slevu 10 % lze použít na všechno v kategorii mastichových doplňků stravy. Pro získání slevy na mastichové kapsle a prášek použijte na masticlife.cz tento kód:

EZ8YTYVE5MBX

Masticha slevové kupóny

100% sleva na Helicobacter pylori test MasticLife

V obchodě MasticLife můžete získat test infekce helicobacter pylori zdarma. Podmínkou je nákup některého z produktů Masticlife a použití níže uvedeného kódu. Tato slevová akce je popsaná i přímo na webu Masticlife

HPTESTF